O firmie

Jad-Mar Marian Orawiec

Stylowe i gustownie wykończone wnętrza są obecnie "na czasie". Dzisiejsze standardy oraz ogromna podaż materiałów wykończeniowych dla wielu z nas będzie bodźcem i przyspieszy decyzję o wykonaniu remontu mieszkania, domu czy łazienki, bądź kupnie i wykończeniu lokalu w stanie deweloperskim.
Staniemy wówczas przed dylematem i zadamy sobie pytanie jak optymalnie wykorzystać środki przeznaczone na wyremontowanie wnętrz, czym się kierować wybierając firmę remontową, bowiem taki remont czy wykończenia wnętrz to ogrom nakładów finansowych, pracy i wysiłku aby cały proces realizacji przyniósł efekt w postaci wymarzonego wnętrza.

JAD-MAR firma remontowa  biorąc powyższe pod uwagę pragnie przedstawić kompleksową ofertę i zaproponować własne usługi remontowe i wykończeniowe. Proponujemy kompleksowe wykańczanie wnętrz: układanie płytek, paneli,  malowanie, szpachlowanie, podwieszane sufity, łazienki kompleksowo z białym montażem, sztukateria, tynki dekoracyjne typu stiuk wenecki, glinka wenecka, marmur klasyczny, układanie kostki brukowej.

Propozycja skierowana jest do odbiorców z Podkarpacia i Małopolski, więc przyjmujemy zlecenia na remonty-wykończenia zarówno z miejscowości mniejszych jak Kolbuszowa, Bojanów, Majdan, Stalowa Wola, jak i większych Kraków, Rzeszów itd.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Naszą ekipę tworzą zaufani pracownicy, dla których budowlanka to nie tylko praca ale i pasja. Wykonujemy prace wykończeniowe i remontowe w lokalach mieszkalnych z rynku wtórnego i wykończenia mieszkań nowych w stanie deweloperskim, jak również kompleksowe remonty łazienek.
Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, łącząc jakość wykonania, fachową wiedzę, unikalne rozwiązania, znajomością najnowszych technologii oraz markowy sprzęt.Wszelkie prace budowlane, remonty tudzież wykańczanie wnętrz nie muszą oznaczać drogi przez mękę jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz galerią naszych prac.