Remonty
ogólnobudowlane

Cechuje nas umiejętność sprawnej współpracy z klientem oraz doskonała organizacja pracy. Zatrudniamy zaufane osoby, a przy robotach specjalistycznych współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenie w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych, wiejskich, użyteczności publicznej,  handlowych, stacjach paliw i innych. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy szczegółowy kosztorys, ustalamy plan inwestycji, zakres prac i dobieramy materiały możliwie najwyższej jakości zgodnie z oczekiwaniem klientów. Używamy specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii.

Układanie
płytek

Glazura jest jednym z najbardziej efektownych elementów wnętrz. Firma oferuje kompleksowe usługi glazurnicze, m.in. układanie płytek ściennych i podłogowych, gresu, glazury, paneli podłogowych, kamienia naturalnego, mozaiki oraz terakoty. Ponadto wykonujemy szlifowanie narożników, montaż cokołów ceramicznych, skucie starych płytek i wyrównanie podłoża, wykonanie różnego rodzaju półek z glazury, obmurowanie wanien, brodzików, murowanie brodzików z izolacją, biały montaż. Usługi glazurnicze oferujemy w obiektach różnego typu na terenie Rzeszowa i okolic oraz całego  województwa podkarpackiego. Ofertę w szczególności kierujemy do odbiorców indywidualnych, jak i firm. Prace wykonujemy z własnego lub powierzonego materiału. Zapewniamy transport i zakup towarów.  Zajmujemy się również doradztwem technicznym i estetycznym w zakresie układania płytek. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i fachowość wykonania gwarantuje solidność oraz trwałość naszych usług. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala na układanie różnych wielkości płytek ceramicznych, okładzin z kamienia naturalnego (marmur, granit) oraz elementów dekoracyjnych.

Układanie
paneli


W ostatnim czasie podłogi pod nazwą paneli podłogowych zyskały znaczące miejsce wśród sprzedawanych podłóg w Polsce i na świecie. Panele podłogowe są wykonane w ok. 75% z drewna co jest ich dużym atutem.
Montaż podłóg panelowych to bardzo odpowiedzialne zadanie. Panele podłogowe jak wszystkie podłogi drewniane zbudowane są warstwowo. Każda z warstw ma swoje ściśle określone zadanie w budowie panela, nadają mu swoją formą i jakością wykonania odpowiednie właściwości.
Panele podłogowe dostępne są praktycznie w dowolnej kolorystyce oraz budowie (grubsze lub cieńsze, o różnej szerokości, z rowkami na łączeniach lub bez rowków). Umożliwia to klientowi dostosowanie koloru podłogi do całego designu pomieszczenia a nie odwrotnie jak to wcześniej było.

Tynki
dekoracyjne

Stiuk wenecki klasyczny -mineralny jest najwyższej jakości produktem do dekoracyjnego pokrycia ścian i sufitów. Stiuk wenecki jest produktem stworzonym w oparciu o oryginalne receptury włoskie, na bazie wapna. Powierzchnie wykończone za pomocą stiuku uzyskują efekt "imitacji marmuru" zwany też antycznym stiukiem weneckim. Cechą tak wykończonych powierzchni jest uzyskanie wysokiego połysku oraz efektu głębi. Powierzchnie są gładkie i "zimne" w dotyku. Stiuk wenecki jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń, na: tynk, beton, płyty gipsowo-kartonowe oraz inne stabilne podłoża. Powierzchnie pod stiuk wenecki mineralny muszą być wzmocnione specjalnym gruntem. W celu uzyskania głębi efektu oraz większej trwałości zaleca się zastosowanie jako ostatniej warstwy wosku dekoracyjnego. Stiuk wenecki występuje w bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Do położenia stiuku weneckiego stosujemy wysokiej klasy narzędzia , szpachelki, paca wenecka inox.